Kurumsal

 

BİZ KİMİZ?

NELER YAPIYORUZ?

Hikayemiz

Doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Mor Atık Kağıt Hammaddeleri San.Tic.Ltd.Şti olarak; doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile geleceğe daha temiz bir dünya bırakmak için öncü bir etki yaratmayı hedefliyoruz.

Entegre Kalite Yönetimi felsefesi ile geri dönüşüm sektöründe öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

Neler Yapıyoruz?

ATIK NEDİR?

Üretim sonucu ortaya çıkan, tüketiciler tarafından kullanıldıktan sonra doğrudan veya dolaylı bir biçimde alıcı ortama verilmesi sakıncalı olan, çevreye ve insan sağlığına zarar veren her türlü maddeye “Atık” denir.

AMBALAJ ATIĞI NEDİR?

Ambalaj atığı; kullanım ömrü dolduktan sonra tekrar kullanılabilen, üretim artıkları hariç, nakliye ve satış ambalajlarını kapsayan ürünlerdir.

YENİDEN KULLANIM

Atıkların toplama ve temizleme dışında herhangi bir işleme tabi tutulmadan, üretim şekli korunarak ekonomik ömrü tamamlanana kadar tekrar ve tekrar kullanılma işlemine denir.

 

TALEP FORMU